Please enable JS

Hakkımızda

1995 yılında kurulan firmamız faaliyetine sac ve yassı mamul ticareti ile başlamıştır. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile hareket eden firmamızın kalite politikası mükemmellik felsefesine dayanmaktadır. Firmamız müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda; teknolojiye paralel olarak sürekli kendini yenilemeyi amaç edinmiştir.

Bilgin Metal,sektöründe edindiği 25 yıllık tecrübesi, kaliteli ürünleri ve farklı ihtiyaçlara yanıt verebilen ürün yelpazesi ile yapı malzemeleri sektöründe kendini kabul ettirmiş dinamik bir yapıya sahiptir. Metal sektöründe edindiği tecrübe,kalite ve teknoloji birikimini,yapı sektöründe kullanarak çalışmalarına devam etmiştir. 2000 yılında tesisimizde açık profil hattı kurularak alçı levha asma tavan ve bölme duvar profilleri imalatına başlanmıştır. Yüksek mukavemet amaçlanarak oluşturulan yeni tasarımlarımız ile profillerimizde mükemmel formlar yaratılmıştır.

Firmamız kurulduğu yıldan bu yana yapı sektöründeki tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, eksiksiz bir ürün yelpazesiyle müşterilerine hizmet vermeyi ilke edinmiştir.Sektördeki değişimleri sürekli takip eden çağdaş üretim anlayışı,pazardaki yeni taleplerin farkında olan firma yönetimiyle yerli ve yabancı piyasalarda inşaat sektörünün seçkin markalarından biri haline gelmiştir.

Yapı sektöründe faaliyetlerini 25 yıldır aralıksız olarak, %100 müşteri memnuniyeti ile uluslararası kalite standartları çerçevesinde ürün ve hizmet sunarak sürdüren firmamız,alanında uzman ekibi ve yaygın bayi ağı ile çalışmalarını titizlikle sürdürmektedir.

Whatsapp Destek